NAVICOR Sp. z o.o.

Nasza firma powstała w 2002r. pod nazwą Navikon Paint Sp. z o.o. poprzez wydzielenie się szczecińskiego oddziału malarskiego firmy Navikon SRY ze Świnoujścia. Od początku 2010 r., po zmianie w składzie udziałowców, zmieniliśmy nazwę na: Navicor Sp. z o.o. Przedmiotem naszej działalności jest spawanie konstrukcji ze stali i aluminium oraz zabezpieczenia antykorozyjne, w pełnym zakresie, dla przemysłu lądowego oraz stoczniowego, w tym ochrona przed korozją zbiorników, konstrukcji stalowych, konstrukcji betonowych, żelbetowych, mycie wodą pod ciśnieniem 100 - 3000 bar.

 

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. Od początku istnienia firmy, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę, abyśmy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która każde zlecenie traktuje w sposób indywidualny.  Spawania wykonujemy w oparciu o WPS (Welding procedure specification), które zostało opracowane przez inżyniera spawalnika na podstawie WPQR zatwierdzonych przez DNV wg standardów PN-EN 15-614-1, DNV-OS-C-401 i Norsok M-101.

REMONTY STATKÓW SZCZECIN - BUDOWA STATKÓW SZCZECIN - MALOWANIE KONSTRUKCJI SZCZECIN

 

Wykonujemy zarówno nowe budowy konstrukcji, jak i ich naprawy i przebudowy. Produkcja konstrukcji zarówno ze stali, jak i z aluminium odbywa się w naszym zakładzie. Natomiast wszelkie prace spawalnicze wykonywane są w stoczniach i zakładach produkcyjnych. Usługa "flying squads" dla napraw stalowych i aluminiowych wykonywana jest podczas rejsu. Nasi spawacze dysponują niezbędnymi uprawnieniami towarzystw klasyfikacyjnych takich jak: DNV, GL, PRS, TUV. Posiadają także bogate doświadczenie, które zdobyli podczas prac w Polsce, Niemczech, Francji i Norwegii.

Malowanie stali Szczecin w naszej malarni stali w Szczecinie cieszy się dużą popularnością. Jest to technologia wypierająca inne dotychczasowe rozwiązania w dziedzinie ochrony przed korozją. Malowanie stali w Szczecinie to usługa polecana przez naszą firmę.

 

Spółka Navicor prowadzi politykę ubezpieczenia kontraktów. W przypadku podpisania kontraktu, przedstawiamy wymagane dokumenty poświadczające ubezpieczenie OC. Kadra kierownicza posiada wymagane kwalifikacje do prowadzenia każdego typu robót, a osiąganie wysokiej jakości świadczonych usług możliwe jest dzięki wielostopniowej kontroli prowadzonej na poszczególnych etapach realizacji przedsięwzięcia.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami całej naszej oferty!

malowanie konstrukcji szczecin, remonty statków szczecin, malowanie stali szczecin, malowanie natryskowe szczecin, zabezpieczenie antykorozyjne szczecin, piaskowanie aluminium szczecin, usuwanie korozji szczecin, spawanie konstrukcji stalowych szczecin,malowanie konstrukcji stalowych szczecin, zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych szczecin, budowa statku szczecin, metalizacja natryskowa szczecin, malowanie statków szczecin, czyszczenie korozji szczecin, czyszczenie statków szczecin, antykorozja stali szczecin, ochrona konstrukcji stalowych przed korozją szczecin, ochrona antykorozyjna stali szczecin, zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych szczecin, śrutowanie metalu szczecin, piaskowanie konstrukcji stalowych szczecin, gumowanie metalu szczecin,

adres

ul. Bronowicka 39
71-012 SZCZECIN
zachodniopomorskie

phone

Zadzwoń do nas!